KEEN

Nabízíme kolekci trekingových, turistických, městkých a do vody určených sandálů KEEN. Turistické vysoké i nízké boty, městkou a modní obuv KEEN od této kultovní značky.

FILOSOFIE FIRMY KEEN

KEEN je aktivní, činorodá firma se vztahem k přírodě, zajímá se o svět, ve kterém žijeme. Firma Keen prosazuje myšlenku, že outdoor je jakékoli místo beze stropu a vytváří inovativní produkty, ve kterých si užijete pobytu v přírodě, ať už je to kdekoli. Keen se angažuje i v sociálních a environmentálním kauzách a dává inspiraci ostatním, aby dělali totéž.

Buďte kreativní. Milujte přírodu, pečujete o ní, pobývejte v ní. Pečujte o životní prostředí. To je způsob života. To je HybridLife. Od firmy KEEN.

Keen Hybridlife - vítejte do hybridního života KEEN – mezi lidmi, kteří vyjadřuji své představy kreativním způsobem, často pobývají v přírodě a pečují o životní prostředí. Zamýšlejí se nad opravdu důležitými věcmi. Tvořte. Hrajte si. Pečujte o prostředí. To je způsob života, Nazýváme ho Hybrid.Life od značky KEEN.

Keen Create - kreativně vyjádřete vaše představy. Proveďte změnu a řešte environmentální nebo sociální problémy novým, kreativním způsobem a to třeba i tak, že aktivně provozujete outdoorové aktivity. Nechte se motivovat vším co vás inspiruje.

Keen Play - aktivně se věnujte outdoorovým aktivitám a přijměte tak outdoor v celé jeho šíři. Představte si nově outdoor jako jakýkoli prostor bez stropu. Věřte, že vzdálený okraj jednoho místa je opravdu jen začátkem něčeho dalšího.

Keen Care - vyjadřujte se k celosvětovým problémům. Svými zkušenostmi z outdoorového prostředí se zapojte do činností, které mají pozitivní vliv na trvale udržitelný rozvoj a životní prostředí. Každou svou volbu provádějte s rozmyslem.

Keen Hybrid.think - vše si žádá přehodnocení

Když se firma KEEN rozhodla přehodnotit přístup k trvale udržitelnému životu, zjistila, že je okolo nás málo příležitostí. Rozhlédli se po podlaze továrny, na hliníkové formy, na odřezky gumy, dokonce i na plechovky od limonád a viděli víc než odpadky – rozdrtili je, roztavili a použili jako nové části výrobků KEEN.

A to je teprve začátek, jen jeden z malých krůčků, které můžeme pro náš svět podniknout. Firma KEEN tomu říká Hybrid.Think. (hybridní myšlení).

Tuto sezónu uvádí KEEN Hybrid.Think na trh několika způsoby. Je to nové balení, 100% hybridní krabice. Je vyrobena z biodegradabilních materiálů, přírodních latexových lepidel na vodním základu, natřena barvami ze soji, váží o 25 % méně než původní krabice, při výrobě bylo použito méně pracovní síly a ušetřila se i paliva při lodní přepravě. A nejlepší na tom je, že je snadněji dále recyklovatelná. Nová řada zavazadel, KEEN Hybrid.Transport, se vyznačuje využitím odpadních materiálů - recyklovaný hliník a odpadová guma z výroby bot.

FIRMA KEEN JE MLADÁ - HISTORIE FIRMY

Leden 2003

V lednu 2003 KEEN vytvořil PURE VISION – výzvu designu – může sandál chránit prsty? Odpověď zněla ANO – model NEWPORT. Výsledkem všeho byla změna chápání outdooru. OUTDOOR REIMAGINED
Je až legrační, jak tato radikální odchylka v designu sandálu inspirovala celou filosofii pro výrobky KEENu: hybridní produkty, které umožní spotřebiteli spojení s přírodou v celém svém rozsahu. O tři roky a bezpočet vývojových kroků později, tato hybridní filosofie byla vodícím prvkem nedlouhé historie společnosti a oslovila komunitu nadšenců pro tento způsob života.

Leden 2005

V lednu 2005, po katastrofální TSUNAMI v prosinci 2004, KEEN přesměroval své finanční fondy pro reklamu a vytvořil nadaci KEEN, která podporuje environmentální a sociální kauzy.

Jaro 2005

Na jaře 2005 KEEN rozšířil svoji nabídku o další kategorie bot jako jsou TRAILHEAD, WATERFRONT, BLVD, MARKET ST., a KIDS. V kategoriii MARKET ST., která byl a zaměřena na dámskou módu pro outdoor, je například model VANCOUVER. Pro kategorii TRAILHEAD jsou typické modely ARROYO a BOULDER, pravé hybridní boty, které jsou kombinací pevné trekové konstrukce a vzdušnosti sandálu. Kategorii WATERFRONT představuje plážový model YOGUI. A proč zapomínat na děti? Dětská kolekce byla zahájena dětskými modely BRONX a NEWPORT.

Duben 2006

V dubnu 2006 se firma KEEN přestěhovala do Portlandu ve státě Oregon, do města proslulého právě outdoorovými aktivitami a environmentálním uvědoměním.

Podzim 2006

Na podzim 2006 na základě zákaznických příběhů o jejich vášni pro outdoorové aktivity a svět okolo nich a o jejich environmentálním cítění je založen HYBRIDLIFETM.

Jaro 2007

Na jaře 2007 je do kategorie TRAILHEAD zařazen model WASATH CREST, tedy bota pro TRAIL RUNNING. KEEN uvedl na trh 100% hybridní krabici na boty, o 30 % menší než byla původní černá krabice, vyrobenou pouze z recyklovaného materiálu. Pro výrobu této masivní, ultralehké kartonové krabice je zapotřebí méně energie a je vhodnější pro další recyklaci. Dále KEEN uvedl na trh model VENTURA, který je vyráběn ekologicky šetrnější technologií a je 100% VEGAN.

Podzim 2007

Na podzim 2007 KEEN uvádí na trh HYBRID.TRANSPORT, kolekci tašek a batohů, které jsou také navrženy pro HybridLife. Recyklované materiály tvoří velkou část designu zavazadel.

Jaro 2008

V jarní kolekci pro rok 2008 se poprvé objevuje nová produktová řada unikátních ponožek pod označením Hybrid.SOX TM.Tyto ponožky jsou originálně vyráběny bezešvou technologií z materiálů z obnovitelných zdrojů a jsou navrženy zvláště pro levou a pravou nohu.

Je to okamžik jasné představy, inspirace a hybridního přístupu. Je úžasné, jak jeden inovativní sandál může dát do pohybu velké věci: komunitu nadšenců, produkty, které vám umožní jít kam zrovna chcete a společnost, které není lhostejný svět, ve kterém žijí. Byla vytvořena nová koncepce outdooru. OUTDOOR REIMAGINED.KEEN Newport Premium K dark brown dětské +DÁREK dle VÝBĚRU!!!
KEEN Rock Iguana K black/yellow +DÁREK dle VÝBĚRU!!!
KEEN Newport H2 K cari dětské +DÁREK dle VÝBĚRU!!!
KEEN Newport Premium K dark brown dětské +DÁREK dle VÝBĚRU!!!KEEN Rock Iguana K black/yellow +DÁREK dle VÝBĚRU!!!KEEN Newport H2 K cari dětské +DÁREK dle VÝBĚRU!!!
1.899,- Kč
1.709,- Kč
38,- Kč
1.199,- Kč
1.079,- Kč
24,- Kč
1.499,- Kč
999,- Kč
GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY!

Newport Premium je dětská verze legendárního sandálu Newport, který je základním kamenem v nabídce obuvi KEEN.

GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY!

Nový model dětského otevřeného sandálu KEEN Rock Iguana K je určen pro všestranné využití. Dobře poslouží jak při běžném městském nošení, tak při vodních radovánkách našich dětí.

GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY!

KEEN Newport H2 K cari dětské je nejen skvělým letním sandálem, který děti mohou nosit kamkoli, ale také vhodným pohodlným přezutím.

KEEN Rock Iguana K magnet/racing red +DÁREK dle VÝBĚRU!!!
KEEN Rock Iguana Jr black/yellow +DÁREK dle VÝBĚRU!!!
KEEN Kuta M black/ceylon yellow pánská + DÁREK dle VÝBĚRU!!
KEEN Rock Iguana K magnet/racing red +DÁREK dle VÝBĚRU!!!KEEN Rock Iguana Jr black/yellow +DÁREK dle VÝBĚRU!!!KEEN Kuta M black/ceylon yellow pánská + DÁREK dle VÝBĚRU!!
1.199,- Kč
1.079,- Kč
24,- Kč
1.199,- Kč
1.079,- Kč
24,- Kč
2.699,- Kč
1.699,- Kč
GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY!

Nový model dětského otevřeného sandálu KEEN Rock Iguana je určen pro všestranné využití. Dobře poslouží jak při běžném městském nošení, tak při vodních radovánkách našich dětí.

GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY!

Nový model dětského otevřeného sandálu KEEN Rock Iguana je určen pro všestranné využití. Dobře poslouží jak při běžném městském nošení, tak při vodních radovánkách našich dětí.

GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY!

Multifunkční pánské sandály KEEN Kuta M jsou stejně vhodné jak pro vodácké sporty tak pro volný čas.

KEEN WINTERPORT II WP Jr black/gargoyle +DÁREK dle VÝBĚRU
KEEN Basin WP Jr black/gargoyle +DÁREK dle VÝBĚRU
KEEN WINTERPORT II WP K black/gargoyle +DÁREK dle VÝBĚRU
KEEN WINTERPORT II WP Jr black/gargoyle +DÁREK dle VÝBĚRUKEEN Basin WP Jr black/gargoyle +DÁREK dle VÝBĚRUKEEN WINTERPORT II WP K black/gargoyle +DÁREK dle VÝBĚRU
2.399,- Kč
1.299,- Kč
2.399,- Kč
1.680,- Kč
2.399,- Kč
1.299,- Kč
GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY!

Nová, dětská hybridní, zimní bota KEEN WINTERPORT II WP v sobě kloubí klasickou dětskou sněhuli a kvalitní trekkovou botu.

GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY!

Nový model dětské zimní outdoorové boty KEEN Basin WP Jr je určen všem malým vyznavačům aktivního pohybu v náročných zimních podmínkách.

GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY!

Nová, dětská hybridní, zimní bota KEEN WINTERPORT II WP K black/gargoyle v sobě kloubí klasickou dětskou sněhuli a kvalitní trekkovou botu.